در این پست قصد داریم کمی به مطالبی در مورد بازار شوش بپردازیم:

یکی از بهترین بازارهای شهر تهران برای خرید لوازم آشپزخانه و ظروف کریستالی، بازار شوش است. این بازار در جنوب تهران و در محدوده خیابان شوش قرار دارد. برای آن که در خیابان شوش به این بازار دسترسی پیدا کنید باید به سمت خیابان صابونیان بروید. در این راسته، می توان اجناسی همچون لوازم چینی، لوازم دکوری، سرویس پلاستیک، جهیزیه عروس، ظروف بلور، ظروف کریستال، ظروف استیل، سرویس قاشق و چنگال، روتختی عروس، لوازم برقی آشپزخانه و … را خریداری کرد؛ البته از آن جایی که در این جا خرید ظرف های بلوری بیش از بقیه اجناس رایج است، به بازار شوش لقب بازار بلورفروش ها را داده اند.

در بازار شوش، مغازه های متعددی وجود دارد و دستفروش ها هم به ویژه در روزهای آخر هفته در این خیابان دیده می شوند، همچنین پاساژهایی مانند پاساژ شهرداری، تاج، ایرانیان، الغدیر، نور، الماس، میلاد و … در محدوده بازار شوش قرار دارند و توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده اند.

لازم است بدانید بازار شوش، ساعت کاری چندان مشخصی ندارد، معمولا مغازه دارها از ساعت 9 صبح شروع به کار می کنند و در ساعت های 9 یا 22، به کارشان خاتمه می دهند. همچنین در روزهای پنجشنبه و جمعه تنها از ساعت 9 تا 15 عصر مشغول به کار هستند.

با توجه به قرارگیری این بازار در محدوده طرح ترافیک، بهتر است در روزهای هفته از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه متروی شوش فاصله زیادی با فروشگاه ها ندارد. دسترسی با قطار: ایستگاه راه آهن و سپس استفاده از اتوبوس و تاکسی‌های حاضر در نزدیکی ایستگاه مترو، دسترسی با مترو: از خطوط زیر شما می‌توانید به بازار شوش برسید،خط آزادگان به قائم | ایستگاه مترو راه آهن – اتوبوس و تاکسی‌های حاضر در محل شما را مستقیم به میدان شوش می‌رسانند،دسترسی با اتوبوس: خاوران ایستگاه خیام ایستگاه دروازه غار – اتوبوس پایانه بلوار قدس ایستگاه مهدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *